НачалоНачало  ИндексИндекс  Събития  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Навигация
 Портал
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Информация
Ето колко хора са ни посещавали:
Продавам и правя форуми на разумна цена Percent_0
Top posters
Admin
Продавам и правя форуми на разумна цена Vote_lcapПродавам и правя форуми на разумна цена Voting_barПродавам и правя форуми на разумна цена Vote_rcap 
Perfe <3
Продавам и правя форуми на разумна цена Vote_lcapПродавам и правя форуми на разумна цена Voting_barПродавам и правя форуми на разумна цена Vote_rcap 
stoper
Продавам и правя форуми на разумна цена Vote_lcapПродавам и правя форуми на разумна цена Voting_barПродавам и правя форуми на разумна цена Vote_rcap 
ProToTyPe
Продавам и правя форуми на разумна цена Vote_lcapПродавам и правя форуми на разумна цена Voting_barПродавам и правя форуми на разумна цена Vote_rcap 
kwh
Продавам и правя форуми на разумна цена Vote_lcapПродавам и правя форуми на разумна цена Voting_barПродавам и правя форуми на разумна цена Vote_rcap 
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Продавам и правя форуми на разумна цена Vote_lcapПродавам и правя форуми на разумна цена Voting_barПродавам и правя форуми на разумна цена Vote_rcap 
Attractiv3
Продавам и правя форуми на разумна цена Vote_lcapПродавам и правя форуми на разумна цена Voting_barПродавам и правя форуми на разумна цена Vote_rcap 
Торент тракера затваря! Тъй като получих предупреждение, че ще ми изтрият сайта, ако не спра с торентите. Вече ще имаме нов сайт за торенти: bg-bunker.bulgarianforum.net

 

 Продавам и правя форуми на разумна цена

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Male Taurus Брой мнения : 153
Рожден ден : 07.05.2000
Дата на присъединяване : 09.12.2018
Години : 24
Местожителство : Хасково
Хумор : Креативен и позитивен

Продавам и правя форуми на разумна цена Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам и правя форуми на разумна цена   Продавам и правя форуми на разумна цена Icon_minitimeПон Мар 04, 2019 10:00 pm

Здравейте! Тук можете да ми пишете, защото продавам и правя форуми, каквито искате. Форумите могат да бъдат phpbb2 или phpbb3. Самият човек ще си избере всичко. Направата на такава група струва 0,60 BGN, а с дискорд става = 0,80BGN. Вие можете да ми пишете ако искате да ви направя сайт. Сайтът е с домеин .bulgarianforum.net. Домейнът е фрее, няма реклами, има само 1 реклама, но тя не пречи. Ако искате да видите примерна група: bunkera.bulgarianforum.net. Това е моят сайт, разгледайте го хубаво и ако искате да ви направя подобен ми пишете казвам отново. Парите се дават по Paypal. Правим намаление само на рождения ми ден: 7.05. Тогава една група + дискорд става = 60ст. Често задавани въпроси:
- Сайтът завинаги ли ще е? - ДА!
- Можеш ли ти да ми го хакнеш? - НЕ, Защото когато ти направя сайта, аз ще си махна акаунта.
- Аз в сайта ще бъда ли Админ? - ДА, това е твоя сайт.
- Може ли да смъкнеш цената надолу? - НЕ
- Ако сайта бъгне какво да направя? - Имате доживотна гаранция.
Не признавам акаунти или пароли за VIP в cs 1.6, minecraft сървъри. Също така не взимам никакви Steam, Fortnite и Minecraft акаунти. Вие трябва да ми платите 0,80BGN.
Върнете се в началото Go down
https://bunkera.bulgarianforum.net
 
Продавам и правя форуми на разумна цена
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Купувам/Продавам/Разменям :: Продавам-
Идете на: